O NAS

Krośnieński Klub Tenisa Stołowego jest stowarzyszeniem kultury fizycznej, działającym od dnia 01.10.2004r. Powstał po rozwiązaniu się Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, w którym od kilku lat prężnie działała sekcja tenisa stołowego.

Klub został założony w celu m. in. kontynuowania szkolenia zawpdników, którzy trnowali w MOS-ie, a także propagowanie tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. KKTS współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Krośnie w zakrsesie szkolenia dzieci i młodzieży.

Ponadto zajmujemy się drużyną I ligi kobiet. Warto zaznaczyć, że jest to jedyna drużyna I ligi kobiet w województwie Podkarpackim. Mamy nadzieję, że zapleczem dla tej drużyny są dziewczynki z KKTS, grające obecnie w III lidze kobiet. Zawodnicy KKTS biorą udzia również w rozgrywkach III i IV ligi mężczyzn. Oprócz rozgrywek ligowych, nasi zawodnicy biorą udział w rywalizacji na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.
Obecnie najlepsze wyniki osiągali:

1.Izabela Kordyś 14 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej juniorek.
2.Rafał Stępień 15-16 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej kadetów.
3.Dominika Wenc miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej młodizczek.
Strona główna Zawodnicy Ciekawostki I Liga kobiet III Liga kobiet III Liga mężczyzn IV Liga Mężczyzn Księga gości Galeria zdjęć